loading
mainpicJsme silná organizace s vlastními názory
mainpicJsme silná organizace s vlastními názory
mainpicJsme silná organizace s vlastními názory!
mainpicJsme silná organizace s vlastními názory

Úvod

Ing. Pavel Jaroš

předseda OVV ČSSD Praha 13, zástupce starosty MČ Praha 13

Vážení přátelé,

vítejte na internetových stránkách ČSSD Prahy 13, na kterých se můžete dozvědět o aktuálním dění na naší městské části. Snahou sociální demokracie je vytvořit z Prahy 13 kvalitní místo pro život zajišťující jejím občanům veškerou občanskou vybavenost. Naším záměrem je nejen stávající služby rozvíjet a zkvalitňovat jejich nabídku, ale na základě potřebnosti vytvářet i nové, jak pro zlepšení života mladých rodin s dětmi, tak starších spoluobčanů. Nezapomínáme ani na vyžití mladých lidí, či potřeb podnikajících i dalších občanů.

Zvláštní důraz při prosazování našich záměrů klademe i na čistotu veřejných prostor. Chceme, aby ulice a parky byly uklizené, školy a školky bez problémů fungovaly a děti se do nich těšily a doprava pro obyvatele i návštěvníky Prahy 13 byla pohodlná a hlavně bezpečná. Jsme přesvědčeni, že dobře fungující služby přispívají k přátelské atmosféře a vytváří z naší městské části atraktivní adresu pro bydlení a život.

Daří se nám rozvíjet i kvalitní a rozmanitý komunitní život obyvatel Stodůlek, Lužin, Velké a Malé Ohrady a Nových Butovic. V tomto směru se patří Praha 13 mezi jednu z nejlepších městských částí metropole. I přes úspěchy, kterých si ceníme, jsme přesvědčeni, že je stále co zlepšovat. A to nejen v přístupu k lidem, lepší bezpečnosti na ulicích, v ohleduplnosti ke starším a potřebným spoluobčanům, ale i v prosazování zájmů občanů nad zájmy developerů a velkých korporací.

I proto jsme se rozhodli vytvořit nové internetové stránky, abychom vytvořili další možnost komunikace s Vámi občany a mohli tak lépe reagovat na problémy, které Vás trápí. Proto nás kdykoliv neváhejte kontaktovat. Pokud máte zájem a chuť se zapojit i do politického života, neváhejte rozšířit naše řady a přidejte se k nám, staňte se našimi členy.  Ať vše co se nám zde již podařilo i nadále přetrvá a společně máme příležitost tvořit nové věci a zlepšovat život na naší městské části pro lepší budoucnost.

 

Ing. Pavel Jaroš

předseda OVV ČSSD Praha 13

iconSídlo sekretariátu
OVV
Ohradské náměstí 1627
152 00 Praha 13
icon+420 602 459 198
iconovv.praha13@cssd.cz
iconwww.cssdpraha13.cz